Jennifer Lopez ve Ben Affleck’in arasını yapmak eski eşe kaldı

2002 ve 2004 yılları arasında nişanlı kalan ve ardından ayrılarak evlilikten vazgeçen Jennifer Lopez ile Ben Affleck, 2022 yılında evlenerek destansı bir aşka sahip olduklarını adeta tüm dünyaya göstermişlerdi.

Ancak son günlerde Bennifer olarak adlandırılan ikilinin arasının açık olduğu ve hatta Affleck’in evden ayrıldığı konuşuluyor. Gazetecilere de zaman zaman alyanssız yakalanan Lopez ve Affleck’in arasını düzeltmek için ise sürpriz bir isim araya giriyor.

Ben Affleck’in eski eşi Jennifer Garner’ın eski kocası Ben Affleck’i Jennifer Lopez ile evliliği üzerinde çalışmaya teşvik ettiği konuşuluyor. Us Weekly Tuesday’e konuşan bir kaynak, 2005’ten 2018’e kadar Affleck ile evli olan Garner için “İlişkilerini tamamen destekliyor ve onun mutlu olmasından başka bir şey istemiyor” dedi.

Jennifer Garner ve Ben Affleck, 2005’ten 2018’e kadar evli kalmıştı.

Farklı kaynaklar da Affleck’in Lopez ile olan başarısız ilişkisi konusunda aklını başına topladığını ve boşanmaya doğru gittiklerini bildiğini söylüyor.

Bir başka kaynak da Affleck için “Son iki yılın sadece ateşli bir rüya olduğunu düşünüyor ve artık aklı başına geldi ve bunun yürümesinin hiçbir yolu olmadığını anlıyor” diye konuştu.

Çift bir aydan fazla bir süredir birlikte görülmedi. Bu da basına konuşan ve çifte yakın olan kaynakların, “Jen ve Ben evliliklerinde sorunlar yaşıyor. Çoğu zaman tamamen farklı iki sayfada yer alıyorlar” söylemlerini destekliyor. Hatta Affleck’in Los Angeles’ta yeni bir ev aradığı da belirtiliyor.

Temmuz 2022’de evlenen çift, henüz ilişki durumları hakkında yorum yapmadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir